1

Novinky

Pozvánka na úvodní halové turnaje mládeže na Údolní

28.11.2018
B l a n s k o - V sobotu 1. prosince bude v hale na ulici Údolní rušno. Od 8 do 19 hodin se tu budou totiž konat dva mládežnické turnaje. Od 8 do 13 hodin se představí hráči ročníku 2008 a mladší, od 14 hodin poté hráči ročníku 2006 a mladší. Obou turnajů se účastní domácí pořadatelský oddíl FK Blansko.

Rozlosování a propozice k Memoriálu Dana Němce

19.11.2018
B l a n s k o - Na Memoriálu Dana Němce se nakonec představí deset mužstev, avšak s mírnými změnami. Místo Startu Brno se ve skupině A objeví mužstvo blanenského dorostu. Ve druhé skupině se místo Tatranu Bohunice představí FC Boskovice

Pozvánka na Memoriál Dana Němce

19.11.2018
B l a n s k o - V sobotu 24. listopadu od 8 hodin se v hale na ulici Údolní uskuteční 21. ročník Memoriálu Dana Němce, na kterém se představí hned 9 týmů z blanenského a brněnského regionu, a také i jedno mužstvo ze zahraničí, konkrétně z polské Legnice. Vítězství obhajuje domácí tým FK Blansko. Záštitu na 21. ročníkem turnaje převzal starosta města Blanska a předseda FK Blansko Ing. Jiří Crha.

Historický podzim završen velkým vítězstvím, Blansko na Údolní "zničilo" Velkou Bíteš 9:0!

14.11.2018
B l a n s k o - K poslednímu soutěžnímu utkání roku 2018 nastoupili blanenští muži v neděli 11. listopadu proti celku z Velké Bíteše, který na tento duel nebude vzpomínat v dobrém. Po nadějném úvodu inkasovali hosté během 17 minut pět branek. V druhé půli přidali domácí další čtyři góly, čímž stanovili konečný výsledek na 9:0.

Gólově bohaté odpoledne v Olomouci! Blansko deklasovalo Nové Sady 7:0

05.11.2018
B l a n s k o - I předposlední zápas podzimní části sezóny dopadl pro blanenské barvy vítězně, když na půdě Nových Sadů zužitkovali naši hrači většinu šancí mezi 22. a 58. minutou zápasu a zaslouženě zvítězili 7:0.