1

Novinky

Blansko generálku zvládlo, porazilo dorost Vyškova

30.07.2011
B l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko zvládli vítězně generálku na start nového ročníku krajského přeboru. Svěřenci trenéra Kuglera porazili po brankách Sehnala a Zouhara druholigový dorost Vyškova 2:1, navíc celou řadu šancí neproměnili.

Blansko přivítá v generálce dorost Vyškova

29.07.2011
B l a n s k o - Poslední přátelské utkání před startem nového ročníku krajského přeboru sehrají zítra fotbalisté FK APOS Blansko. Jejich soupeřem bude od 10:30 na stadionu na Mlýnské druholigový dorost Vyškova U19.

Blansko prohrálo s dorostem Brna rozdílem dvou tříd

24.07.2011
B l a n s k o - Nedělní přípravné utkání proti dorostu Zbrojovky Brno U 18 se fotbalistům FK APOS Blansko vůbec nevydařilo. Svěřenci trenéra Kuglera v něm inkasovali šest branek a sami vyšli střelecky naprázdno.

Blansko uhrálo remízu s divizní Mohelnicí

24.07.2011
M o h e l n i c e / B l a n s k o - V dalším přípravném utkání remizovali fotbalisté FK APOS Blansko na půdě divizní Mohelnice 1:1, když se jim díky brance Jana Matušky podařilo první poločas vyhrát. Diváci navíc viděli několik neproměněných šancí na obou stranách.

Třetí zápas přinesl prohru o tři branky

20.07.2011
B l a n s k o - Ve třetím přátelském utkání v rámci letní přípravy prohráli fotbalisté FK APOS Blansko s nováčkem divize Bohunicemi 0:3. Soupeř se dostal do dvoubrankového vedení v prvním poločase, které po změně stran dokázal navýšit po rohovém kopu, Blansku se naopak ani jednu šanci z mnoha vyložených proměnit nepodařilo.

Blansko ve druhém utkání porazilo Spartu

17.07.2011
B l a n s k o - Ve druhém přátelském utkání v rámci letní přípravy porazili fotbalisté FK APOS Blansko divizní Spartu Brno 3:1. V prvním poločase se z penalty trefil Bubeníček, po změně stran pak přesně mířil Doležel a Sehnal.

Přemysl Fousek: Zatím převládají dobré pocity

10.07.2011
B l a n s k o - V utkání proti Zbrojovce B nastoupil poprvé v dresu Blanska mladý obránce Přemysl Fousek, který je v klubu na testech ze Svratky Brno. Ve své premiéře předvedl své kvality a byl oporou zadních řad.

Antonín Kolář: Utkání jsme odehráli kvalitně

10.07.2011
B l a n s k o - V úvodním přípravném utkání proti Zbrojovce Brno B odehrál celý zápas na postu defenzivního záložníka Antonín Kolář, který na jaře nastupoval výhradně ve stoperské dvojici. I přes porážku hodnotil první přípravný zápas pozitivně.

Blansko na úvod přípravy prohrálo se Zbrojovkou B

09.07.2011
B l a n s k o - V prvním přípravném utkání v rámci letní přípravy prohráli fotbalisté FK APOS Blansko v kombinované sestavě se Zbrojovkou Brno B 1:3. Jedinou branku vstřelil po změně stran Marek Pernica.