1

Novinky

Dobrý začátek nestačil, Blansko podlehlo Uničovu

24.06.2020
M e d l o v - Blanenští fotbalisté v přípravě zamířili do Medlova, kde sehráli duel proti těžkému soupeři - Uničovu. Do utkání díky brance Holiše vstoupili výborně a následně se díky vlastnímu gólu Hušky o vedení obrali. To navrátil ve 41. minutě opět Holiš, ale ve druhé půli stříleli jen domácí a zvítězili 5:2.

Výhra nad Lanžhotem, porážka s dorostem Zbrojovky

12.06.2020
B l a n s k o - Do pátečních zápasů nepoznalo Blansko v přípravě hořkost porážky. Ta přišla už v prvním pátečním duelu proti dorostu Zbrojovky, na který Blansko nestačilo a prohrálo 2:5. Odpoledna však dokázalo na hřišti Lanžhotu zkonsolidovat síly a divizní mančaft porazilo poměrem 2:0.

12.06.2020
B l a n s k o - Do pátečních zápasů nepoznalo Blansko v přípravě hořkost porážky. Ta přišla už v prvním pátečním duelu proti dorostu Zbrojovky, na který Blansko nestačilo a prohrálo 2:5.

Derby na Drnovickém stadionu ovládlo Blansko

10.06.2020
B l a n s k o - Blanenští fotbalisté ani ve čtvrtém přípravném duelu nezaváhali a v letošní přípravě zatím nepoznali hořkost porážky. Oba góly Blanska zaznamenal Tomáš Duba.

První poločas rozhodl o osudu utkání, Blansko porazilo Kroměříž

03.06.2020
B l a n s k o - V rámci třetího přípravného duelu zajíždělo Blansko na půdu Kroměříže. Na hřišti třetiligového celku dokázalo ovládnout první poločas a zvítězit 2:0.

Adrián Kopičár: Odpočítaval jsem dny, kdy se znovu potkáme v kabině

03.06.2020
B l a n s k o - Třiadvacetiletý Adrián Kopičár naskočil minulý týden do tréninkového procesu FK Blansko a pod vedením nového trenéra absolvoval hned dvě přípravná utkání. Právě v druhém z nich se Kopičár blýskl krásnou brankou.

Ondřej Paděra odchází do Boskovic

02.06.2020
B l a n s k o - Blanenský středopolař Ondřej Paděra již další start v dresu Blanska nepřidá. Po vzájemné dohodě se Paděra přesouvá o pár kilometrů dál, do Boskovic, kde může lépe rozvíjet své schopnosti zejména v malé kopané.