R a t í š k o v i c e / B l a n s k o - Starší a mladší přípravka A FK Blansko se minulý týden v sobotu zúčastnily kvalitně obsazeného turnaje v Ratíškovicích, ze kterých si odvezly druhé a páté místo.
V sobotu jsme se zúčastnili turnaje mladších a starších přípravek v Ratíškovicích, kraji dobrého vína a slivovice.

Jednalo se o velmi dobrý turnaj s kvalitními soupeři z místního kraje i ze Slovenska. Vše probíhalo na 4 hřištích, naše zápasy se odehrávaly současně a napínavé byly až do samotného konce.

Po konci turnaje naše mladší přípravka zvedla nad hlavu pohár za 2. místo, starší kluci v silné konkurenci obsadili velmi dobré 5. místo.

Všem zúčastněným klukům patří za odvedené výkony poděkování a stejně tak i rodičům, kteří svými hlasivkami hnali kluky k výborným výkonům.

Výsledky, mladší přípravka A:

Malacky - FK Blansko 1:1
branka: T. Farník