2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B o s k o v i c e / B l a n s k o - V generálce před startem jarní části divize porazili fotbalisté FK Blansko 3. celek 1.A třídy, skupiny A na jejich hřišti 5:1. Hattrickem se blýsk Jan Koudelka. Po jedné brance přidali David Müller a Jan Nečas.

UT, Boskovice , 14. března 2014, FC Boskovice - Letovice - FK Blansko

FC Boskovice - Letovice

1:5

Poločas: 0:5
Branky: 88. Miksan - 14., 19. a 35. Koudelka, 26. Müller z pen., 39. Nečas

O výsledku utkání bylo rozhodnuto již po prvním poločase. Úvodní branku vstřelil ve 14. min. do sítě svých bývalých spoluhráčů po spolupráci s T. Zouharem Jan Koudelka - 0:1.

Stejný hráč v 19. min. vypíchl míč Kolářovi a sám před brankářem Čechem nazaváhal - 0:2. Ve 26. min. po spolupráci Gromského a M. Skoupého byl v pokutovém území faulován Trtílek a nařízenou penaltu bezpečně proměnil další ex-boskovický hráč v blanenském dresu David Müller - 0:3.

Ve 35. min. zkompletoval hattrick díky přesné střele pod břevno Jan Koudelka - 0:4. O čtyři minuty později se míče zmocnil Jan Nečas, který svůj sólový únik na domácí branku zakončil střelou k pravé tyčce - 0:5.

Domácí Boskovice se dočkaly korekce skóre až dvě minuty před koncem, kdy se povedenou střelou prezentoval Lukáš Miksan - 1:5.