2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

T r o u b s k o / B l a n s k o - I ve druhém přípravném utkání fotbalisté FK Blansko podlehli svému soupeři, tentokrát Moravské Slavii, v poměru 4:1.

přátelské utkání , 16. července 2014, SK Moravská Slavia Brno - FK Blansko

SK Moravská Slavia Brno

4:1

Poločas: 2:1
Branky: 29. a 33. Černý, 50. a 57. Veselý - 31. Hansl

Soupeř naše hráče vyučil v proměňování šancí, byla znát nepřítomnost klíčových hráčů i únava z tvrdé přípravy.

Důležité okamžiky

2. min. - Nečas zleva zakončuje těsně vedle pravé tyče.
6. min. - Lehce zraněného Horáčka střídá Pospíšil.
9. min. - Jarůšek vyzkoušel Lengála tvrdou levačkou z 20 metrů.
12. min. - Trtílek levačkou míří k pravé tyčce, bravurní zákrok brankáře Lengála.
19. min. - Pospíšil obchází hostujícího obránce, střela končí těsně nad břevnem.
27. min. - Standardka Hansla zleva, míč proletěl malým vápnem, Gromský u pravé tyče promáchl.
29. min. - Pravidlo nedáš - dostaneš - Černý obchází celou obranu i s gólmanem - 0:1.
31. min. - Naše rychlá odpověď - Pospíšil zleva obešel dva obránce, našel volného Hansla - 1:1.
33. min. - Černý zvyšuje na 2:1.
35. min. - Zouhar středem hřiště vysílá Trtílka k samostatnému úniku, ten na Lengála nevyzrál.
41. min. - Trtílek si pohrál s třemi obránci, těsně však míjí branku.

47. min. - Trtílek po uličce Gromského sám před Lengálem neuspěl.
49. min. - Centr Gromského na Buchty, ten domácího brankaře neprostřelil.
50. min. - Veselý po chybě v rozehrávce - 3:1.
54. min. - Velká šance Hansla končí střelou těsně vedle.
57. min. - Veselý po špatné rozehrávce naší obrany - 4:1.
63. min. - Před šestnáctkou se uvolnil Nečas, jeho střelu Lengál kryje.
65. min. - Po samostatné akci Trtílka míč nabídl Gromskému, bravúrně zakročil Lengál.
76. min. - Hansl opět zakončuje těsně vedle levé tyčky.
79. min. - Zouharova křižná přihrávka na Gromského, který se ocitá sám před Lengálem, nekončí úspěchem.