B l a n s k o - V sobotu 31. ledna se konal ve sportovní hale na údolní v Blansku turnaj starších přípravek ročníku 2004. Tento turnaj se započítával do zimní ligy soutěže přípravek, kterou pořádá AFK Tišnov.
Ke shlédnutí byla zajímavá utkání podložená pěknými akcemi a vstřelenými brankami. Naši borci se v konkurenci neztratili a předváděli zodpovědné výkony. Jako vždy nám herně nevyšel první zápas turnaje, který kluci jakoby prospali a prohráli s Tišnovem 1:2. Potom už ale zapnuli a i přes pár chybiček se jim ostatní utkání podařilo vyhrát, ale hlavně předvést před domácím publikem pěkné fotbalové kombinace. Všem patří za předvedené výkony poděkování. Jen tak dále kluci!

FK Blansko - AFK Tišnov 1:2
branka: Pokorný

FK Blansko - SK Olympia Ráječko 3:0
branky: Dujka 2, Ryzí