B l a n s k o - Vysokými výhrami nad Rájcem a Olomučany zahájily jarní boje ve svých soutěžích obě přípravky FK APOS Blansko.
1. kolo G1A VITA - přípravka A
FK APOS Blansko - MKZ Rájec-Jestřebí 8:0 (5:0)
Branky:
Šmerda 4, Gansukh 2, Prudil, Přikryl

Hodnocení trenéra Zdeňka Veselého: „První utkání jarní sezóny nebylo z naší strany příliš povedené. Bylo v něm málo pohybu našich hráčů a velké množství nepřesných přihrávek. Spokojeni můžeme být jen se ziskem 3 bodů a částečně s výsledkem. Předvedený výkon by ale na našeho příštího soupeře a největšího konkurenta, mužstvo Boskovic, určitě nestačil.“

1. kolo G1B VITA - přípravka B
Sokol Olomoučany - FK APOS Blansko B 0:16 (0:8)
Branky:
Doležel 4, Němec 3, Muller 3, Souček 2, Rek 2, Boček, Bouda