B l a n s k o - Hodně rušno bude v sobotu na fotbalovém stadionu na Údolní. Diváci budou moci postupně shlédnout utkání žáků, starých pánů i mužů.
Fotbaluchtiví fanoušci si přijdou tuto sobotu 24. 4. určitě na své. Od 10:00 a 11:45 budou moci nejprve sledovat mistrovské zápasy A žáků proti 1. FC Brno C. Poté už na hřiště vyběhnou legendy místní kopané pod hlavičkou Fiala team ČKD Blansko, které krátce po 13. hodině změří síly s výběrem Zbrojovky 78. Ještě před utkáním by měla od 12:00 proběhnout neformální beseda se Zbrojováky, kteří se v Blansku představí pod vedením Karla Jarůška a Karla Kroupy. Pro děti bude připravena zábavná atrakce. Celý program pak v 16:00 završí utkání 23. kola divize D, ve kterém fotbalisté FK APOS Blansko hostí 3. tým tabulky FC Žďas Žďár nad Sázavou.

Všichni diváci jsou srdečně na tuto akci zváni. Přijďte se v sobotu bavit s fotbalem!