B l a n s k o - V tradiční anketě Hráč kola jste mohli vybírat tři nejlepší hráče Blanska po utkání se Žďárem nad Sázavou. Již potřetí na jaře se z vítězství raduje Martin Sehnal.
Blonďatý útočník se na jaře střelecky činí. Jeho pátá trefa do černého znamenala v sobotu důležité tři body a posun A mužstva v tabulce na 5. místo. Toho si nemohli nevšimnou také fanoušci, od kterých Sehnal obdržel 115 bodů. Druhé místo obsadil se 76 body obránce Jan Zich. Bronzový stupínek se ziskem 64 bodů patří brankáři Karlu Švancarovi, který se mohl proti Žďáru radovat z první vychytané nuly v jarní části.

Systém hlasování:
1. hvězda utkání - 3 body
2. hvězda utkání - 2 body
3. hvězda utkání - 1 bod

Přehled vítězů ankety Hráč kola:
19. kolo: Blansko - Uherský Brod
Jan Nečas (49 bodů)