B l a n s k o - Nedělní venkovní utkání zastihlo blanenské hráče při střelecké chuti. Dalším hattrickem se po střídání v druhém poločase prezentoval Jiří Tulaydan, dva góly přidal kapitán David Bednář a po gólu pak přispěli Luboš Chloupek a Daniel Přerovský. Náskok na druhé Rosice, které zvítězily ve Staré Říši, stále činí 11 bodů.

22. kolo , 28. dubna 2019, FC Dosta Bystrc-Kníničky - FK Blansko

FC Dosta Bystrc-Kníničky

Branky: 73., 87. a 90. Tulaydan, 27. a 45. z pen. Bednář, 24. Chloupek, 84. Přerovský
Osobní tresty: ŽK: 35. Janíček - nikdo