B l a n s k o - Na stránkách FK Blansko se můžete od začátku nové sezóny zúčastnit tipovací soutěže, která bude probíhat každý víkend s určitým výběrem a počtem zápasů. Tipovat můžete již na předkolo MOL Cupu se Skašticemi. K možnosti tipovaní je třeba se zaregistrovat v pravé spodní části našich stránek. Pro přihlášení poté použijte svůj NICK a HESLO, které si vytvoříte. Na každé tipovací kolo budou vypsány minimálně tři zápasy (téměř vždy utkání mužů), tudíž pravidelně rozklikávejte sekci VŠECHNY ZÁPASY pod tipovacím oknem, abyste některý z nich nevynechali. Úspěšní tipéři na medailových pozicích mohou obdržet po dohodě s vedením klubu věcné ceny. Příjemnou zábavu.