2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - Předkolo MOL Cupu ve Skašticích nedopadlo pro blanenské barvy dobře. Po brankách Zavadila a Gojse vedli domácí v 62. minutě už 2:0. Blanenští však v závěru přeci jen dotlačili dvakrát míč do brány zásluhou Urbančoka a Štrombacha (z penalty) a vynutili si prodloužení. Ani po něm však zápas neměl svého vítěze a na řadu musely přijít penalty. V nich byli úspěšnější domácí. kteří si zahrají 1. kolo MOL Cupu proti Líšni.

pohár , 27. července 2019, TJ Skaštice - FK Blansko

TJ Skaštice

3:2

Poločas: 1:0 Branky: 22: Zavadil, 64. Gojs - 74. Urbančok, 90+2. Štrombach Osobní tresty: ŽK: 55. Motal T., 90+2. Motal L. - 100. Buchta, 120. Huška
Doba hry: 45+0, 45+2