B l a n s k o - Také v podání starších žáků byla loňská sezóna vydařená. Tým, který byl před začátkem soutěže pasován na sestup nakonec v jarní tabulce skončil na skvělém 4. místě.
Petr Stupka: „Starší žáci byli před sezónou pasováni na boj o sestup. Dokázaly, že fotbal hrát umí. Pod vedením trenérů Petra Stupky, Michala Kuglera a Jaroslava Matušky se kluci hrající jenom okresní přebor dostali o dvě soutěže víš, tedy do krajského přeboru. Svou pílí a tréninkovou docházkou šli příkladem. Docílili krásného sedmého místa a sestupové starosti je minuly. V jarní části se umístili dokonce na vynikajícím čtvrtém místě. Klukům za to patří od realizačního týmu velká pochvala.“

Týmové foto