B l a n s k o - O nadcházejícím víkendu máte příležitost vidět v akci několik týmů FK APOS Blansko, které se představí v rámci halových turnajů.
Mladší dorostenci budou tuto sobotu v hale TJ ČKD Blansko bojovat o vítězství v Memoriálu Jiřího Vinklera, který pořádá OFS Blansko. Ve skupině A se svěřenci Petra Stupky a Michala Kuglera postupně střetnou se Trnavou, Spartou Brno a Svitávkou. Ve skupině B se utkají celky Bratislavy, Vyškova, Líšně a Rájce-Jestřebí. Turnaj bude zahájen v 8:45, boje ve skupinách se rozběhnou v 9:00.

Zápasy Blanska: Blansko - Svitávka (9:00), Blansko - Trnava (11:12), Blansko - Sparta Brno (12:40)

Vyřazovací boje: 1. Semifinále (13:25), 2. Semifinále (13:47), Utkání o 7. místo (14:10), Utkání o 5. místo (14:32), Utkání o 3. místo (14:55), Finále (15:20)

Ihned po skončení turnaje se na stejném místě v přátelském mikulášském utkání mezi sebou utkají nejmladší přípravkáři FK APOS Blansko.

Na tradiční Mikulášský turnaj do nedalekých Jedovnic zajíždí tuto sobotu staří páni pod hlavičkou Fiala Team ČKD Blansko, kteří budou chtít jistě vylepšit loňské třetí místo. Na turnaji budou startovat hráči nad 39 let. Blansko se postupně střetne s Drnovicemi, Jedovnicemi, Velkou Bíteší a Říkovicemi. První utkání sehrají Blanenští v 10:15. Turnaj se koná v tělocvičně místní průmyslové školy Nad Rybníkem.