Š u m p e r k / B l a n s k o - Přípravka FK Blansko absolvovala v pátek 28. září turnaj v Šumperku ročníků 2004, na kterém obsadila 5. místo.
Velmi kvalitně obsazený turnaj ročníku 2004 jsme absolovovali ve sváteční den ve velmi pěkném fotbalovém prostředí na Tyršově stadionu v Šumperku.

Naši kluci ze sebe vydali naprosto vše a i přes některé prohrané zápasy musím říct, že to nikdy nezabalili a makali až do konce. Bohužel jsme vinou nemocí postrádali 2 hráče základní sestavy, což se také později při nedostatku fyzických sil projevilo.

I tak ovšem turnaj hodnotím pozitivně, pro kluky je to další velká zkušenost.

Výsledky:
Šternberk - Blansko 1:0

Blansko - Šumperk B 0:1

Blansko - Šumperk A 3:1
Branky: Tomáš Farník 3

Blansko - Ratíškovice A 2:1
Branky: Tomáš Farník, Martin Pokorný

Ratíškovice B - Blansko 1:0

Blansko - Frýdek-Místek 0:5

Celkové umístění: 5. místo ze 7 účastníků.

Turnaje se zúčastnili: Jakub Nečas - David Ryzí, František Dujka, Tomáš Farník, Martin Pokorný, David Šenkeřík, Patrik Ševčík
Trenéři: Leoš Farník, Tomáš Rybář