B l a n s k o - S novým trenérem vstoupí fotbalisté A týmu FK Blansko do sezóny 2017/2018. U mužstva již nebude na vlastní žádost pokračovat Zbyněk Zbořil. Vedení klubu se dohodlo na spolupráci s Martinem Mašou, který v posledních dvou sezónách trénoval Bystřici nad Pernštejnem.
Zbyněk Zbořil působil v Blansku dvakrát. Poprvé na podzim roku 2009. Posléze se do klubu vrátil v prosinci roku 2015 a dovedl A mužstvo k vítězství v divizi D v rámci soutěžního ročníku 2015/16. V minulé sezóně se jeho svěřencům nepodařilo zachránit v Moravskoslezské lize, přestože byli čtvrtým nejlépe bránícím mužstvem v soutěži. Nyní by měl čerstvě 44letý kouč převzít SK Uničov.

Novým trenérem fotbalistů FK Blansko se stal Martin Maša (r. 1977), který působil u mládeže Zbrojovky Brno, v Hodoníně či v Líšni. V posledních dvou sezónách pak vedl v divizi D celek SK Bystřice nad Pernštejnem. Letní přípravu pod novým koučem zahájí fotbalisté A týmu FK Blansko v pondělí 10. července v 18:15 na stadionu na Mlýnské.