01.06.2018  |  MJ

Červnový program na domácí půdě zahájí dorostenci proti Havlíčkovu Brodu, muži zajíždí do Ždírce nad Doubravou

B l a n s k o - První červnový víkend nabídne na stadionu na Údolní dva dorostenecké zápasy s Havlíčkovým Brodem. Zahálet nebudou ani muži či žáci. A-tým se vydá zabojovat o další body do Ždírce nad Doubravou, žáci se představí na půdě Moravské Slavie Brno.

Starší dorostenci, jakožto trojnásobní mistři posledních tří ročníků Moravskoslezské dorostenecké divize, se v sobotu od 10:15 hod. utkají na Údolní se čtvrtým Havlíčkovým Brodem. V podzimní části na jejich půdě vybojovali svěřenci trenéra Veselého bod za remízu 3:3. V mladším dorostu půjde o souboj druhého se šestým týmem soutěže. Jejich utkání začíná ve 12:30 hod.

Po domácí výhře nad Stráním čeká A-mužstvo cesta na Vysočinu, kde se v neděli od 17 hodin představí proti Ždírci nad Doubravou. Soupeř blanenských hráčů se v Moravskoslezské divizi D drží na 9. místě se ziskem 35 bodů. Vzájemné utkání v podzimní části dopadlo smírně 1:1. Tehdy jedinou branku domácích vstřelil v 79. minutě Feik. Věřme, že podobný výsledek je v silách blanenského mužstva i na soupeřově půdě.

Družstva žáků se již v sobotu dopoledne představí na brněnské Moravské Slavii. Zápasy začínají v 9:00 a 10:45 hod. Hlavním cílem však bude pro žáky středeční finálové utkání krajského poháru ve Znojmě. Podrobnosti k této akci se dozvíte v dalším plánovaném článku.

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu