19.10.2018  |  MJ

Dorostence čekají doma duely s Frýdkem-Místkem, muži vyrazí v neděli do Havlíčkova Brodu

B l a n s k o -Sobotní dopoledne bude na Údolní patřit dorostencům. Od 10:15 a 12:30 sehrají starší a mladší dorostenci zápasy s Frýdkem-Místkem. Muži cestují v neděli do Havlíčkova Brodu, kde utkání začíná už ve 14:30.

Starší dorostence čeká souboj se 6. týmem tabulky, který doposud nasbíral 19 bodů. Blanenští hráči drží po vítězství proti Zbrojovce Brno 4. místo se ziskem 23 bodů a určitě si budou dělat zálusk na další skalp silného soupeře. Na domácí půdě totiž posbírali z 5 zápasů hned 13 bodů. Mladším dorostencům Blanska patří v tabulce MSDL předposlední 15. místo a budou bojovat o další body proti 11. mužstvu soutěže.

Blanenští muži se v neděli představí na půdě desátého Havlíčkova Brodu, se kterým se naposledy střetli ve výrazně odlišné sestavě 9. června 2018 na Údolní. Tehdejší výsledek byl 1:1. Podaří se našim hráčům přidat další tři body do divizní tabulky?

Na hřišti ve Slavíkovicích budou v neděli dopoledne bojovat o venkovní body družstva starších a mladších žáků. Ti změří síly se sdruženými týmy Křenovic/Rousínova. Začátky v 9:00 a 10:45 hod.

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu