B l a n s k o - V sobotním utkání na půdě Bystrce přidal druhou pojišťovací branku Blanska a neustále zaměstnával domácí obranu. Kapitána Davida Bednáře diváci zvolili za nejlepšího hráče utkání Bystrc - Blansko.
Diváci mohli tentokrát díky anglickému týdnu hlasovat do úterního večera. Vítězi k prvenství stačilo 54 bodů. Na druhém místě skončil útočník Jan Karásek, který v Bystrci zaznamenal svoji druhou branku po příchodu z Ráječka. Bronzový stupínek patří brankáři Martinu Sehnalovi, kterému se podařilo udržet čisté konto. Nezapomeňte hlasovat pro nejlepší tří hráče utkání Otrokovice - Blansko. Hlasování končí v sobotu ve 12:00.

Výsledky ankety Hráč 5. kola: Bystrc - Blansko

HráčPočet bodů
David Bednář54
Jan Karásek49