B l a n s k o - Poprvé v sezóně nastoupil v základní sestavě obránce Jiří Oulehla. Ten ještě na podzim oblékal dres Rosic, na jejichž půdě Blansko prohrálo 1:0.
I přes další ztrátu bodů hodnotil mladý bek hru mužstva pozitivně. „Myslím si, že jsme hráli dobrý fotbal. Domácí měli v celém zápase lepší standardky, kterým jsme ale dobře odolávali. Bohužel jednu z těch posledních jsme neubránili a nejmenší hráč nám dal gól hlavou. Tím se to všechno pokazilo. Určitě to byl ale zápas, ve kterém jsme měli uhrát body, i když jsme hráli venku a proti soupeři, který je na domácí půdě silný. Tým se vyhecoval a náš výkon rozhodně nebyl špatný. Bohužel se hodně trápíme v koncovce,“ poznamenal Oulehla.

Také on však v 85. minutě pouze smutně přihlížel, když po centru Šustra střídající Novák rozvlnil síť. „Standardky jsme bránili osobně, kdo měl Nováka jsem přesně neviděl, protože míč šel za mě a než jsem se otočil, tak už byl v brance. Můj názor je, že měl vyběhnout Karel Švancara a celé to tam zbourat,“ myslí si Oulehla.

Utkání proti Rosicím bylo speciální pro Oulehlu, Doležela i brankáře Sehnala, kteří žlutý dres ještě nedávno oblékali. „V kabině jsme prémie vypsali, bohužel jsme prohráli, tak kluci nic nedostanou. Jinak v zápase jsem se snažil nebýt moc přemotivovaný. Každopádně kluky z Rosic jsem rád viděl,“ dodal Oulehla.