B l a n s k o - Během zimní přestávky se mladší žáci zúčastnili projektu "Tišnovská halová liga", což byl soubor celkem 16 turnajů, ve kterých se postupně prostřídalo 12 mužstev. Každé mužstvo se tak celkem zúčastnilo 6 turnajů a odehrálo tak 30 zápasů.
Vyvrcholením pak byl finálový den, kdy se v dopolední skupině utkala mužstva, která po základní části skončila na 1. až 6. místě, odpoledne pak hrála skupina 7 až 12. Naši svěřenci, kterých jsme na těchto turnajích prostřídali celkem 14, si vedli velmi dobře.

I když je halový fotbal spíše o bojovnosti, urputných soubojích a rychlosti, bylo k vidění i spoustu zápasů s pěknými fotbalovými akcemi.

Po dlouhodobé části jsme skončili celkově na 4. místě a postoupili tak do finálové dopolední skupiny. V těchto soubojích již nebylo "slabších" soupeřů a zápasy tak měly šťávu a byly napínavé až do poslední minuty. Nakonec jsme se dostali do finále, v němž jsem podlehli až na penaltový rozstřel mužstvu Žijeme Hrou. Celkové 2. místo na turnaji je tak velkým úspěchem našeho mužstva.

Věřím, že nás tyto souboje zase posunuli o kousek výš a v jarní části fotbalové sezony budeme předvádět dobrý fotbal.

Poděkování patří všem, kteří se dlouhodobého turnaje postupně zúčastnili:

Hráči: Matěj Rybář, Vojtěch Kubín, Tobias Slanina, Daniel Koňařík, Patrik Lůdl, Ondřej Farník, Tomáš Farník, Mikuláš Ostrý, František Dujka, David Ryzí, David Odehnal, Tomáš Pernica, Petr Kupka, Jakub Ťoupek.
Trenéři: Miroslav Koňařík, Leoš Farník, Jiří Skřepský, Martin Sígl.

Více informací o tišnovské zimní lize: http://tisnovska-zimni-liga.webnode.cz