L e g n i ca / B l a n s k o - Od pátku 4. prosince do pondělí 7. prosince jsme se zúčastnili mikulášského turnaje v polské Legnici, kam se pravidelně každý rok na halový fotbal cestuje. Jednalo se o turnaj mladších žáků ročníku 2003 a mladší.
V sobotu kluci odehráli tři utkání. Dvě z nich vyhráli a jedno smolným gólem 15 vteřin před koncem prohráli. Díky tomu pak byli na nedělní zápasy rozlosováni do těžké skupiny s kluby z Lublinu. Po remíze a následné prohře naše cesta turnajem skončila, i když kluci odvedli velmi dobré a bojovné výkony.

Nakonec jsme po sečtení všech výsledků obsadili velmi dobré 9. místo z celkového počtu 24 mužstev. Za zajímavost stojí podotknout, že jsme oba naše prohrané zápasy prohráli s budoucími finalisty turnaje.

Chtěl bych tímto klukům poděkovat za výbornou reprezentaci klubu i města. Určitě jsme odjížděli se vztyčenými hlavami. Nemalé poděkování patří také městu Blansko a společnosti Stavkom s.r.o., kteří byli našimi sponzory.

sobota 5. 12.

FK Blansko - Albatros Jaškovice 3:0
branky: Ťoupek 2, Slanina

FK Blansko - Javoria Jawor 0:1