8.6.2018  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Muži i žáci v sobotu na Údolní, dorostenci zajíždí v neděli do Kohoutovic

B l a n s k o - Druhá červnová sobota bude na stadionu na Údolní ulici opravdu nabitá. Nejdříve se v dopoledním programu naposledy představí v tomto soutěžním ročníku mladší a starší žáci, odpoledne přijdou na řadu muži. Dorostence čekají zápasy v neděli na brněnském území. Kdo do Blanska zavítá?

Starší žáci mají za sebou finále krajského poháru, které nedopadlo příznivě (porážka 0:9), nicméně nemají se za co stydět. Během cesty do finále porazili tři mužstva, hrající vyšší soutěže, což je fantastické. Derniéru si odbudou v sobotu 9. června, kdy na Údolní změří síly s Tišnovem. Zápas mladších žáků začne v 9 hodin, starší poté vstoupí na trávník v 10:45 hod.

Jistotu záchrany v divizi už mají blanenští muži, které čeká utkání s Havlíčkovým Brodem, jenž se nachází na předposlední a zároveň sestupové pozici. Blansko si svůj důležitý bod vydobylo o minulém víkendu na půdě Ždírce, tudíž do tohoto utkání může jít s chladnou hlavou a pořádně si jej užít. Poslední vzájemné utkání s Brodem dopadlo nerozhodně 0:0. Tento zápas začne na Údolní v 17 hodin.

Dorostence čekají předposlední zápasy sezóny na půdě nepříjemných Kohoutovic, a to v netradiční čas. Starší dorost se představí ve 14:15 hod., mladší poté v 16:30 hod. Mladší dorost ještě stále bojuje o vítězství v soutěži, na první Jihlavu B ztrácí tři body.

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na admina