B l a n s k o - V utkání proti Zbrojovce B nastoupil poprvé v dresu Blanska mladý obránce Přemysl Fousek, který je v klubu na testech ze Svratky Brno. Ve své premiéře předvedl své kvality a byl oporou zadních řad.
„Myslím si, že to z naší strany nebylo tak špatné. Několik hráčů nám chybělo, možná jsme mohli být aktivnější v napadání, soupeř byl lepší v držení míče, ale nám se také několik akcí podařilo. Ke konci nám už asi trošku docházeli síly, protože jsme utkání odehráli v 15 lidech zatímco Zbrojovka B protočila téměř dvě jedenáctky, ale vydrželi jsme až do konce, takže fyzička asi zatím nějaká je,“ pousmál se Fousek.

Mladý obránce byl na jaře oporou dorostu Sparty Brno, kde ho vedl trenér Michal Kugler. „Já jsem jinak hráčem Svratky Brno, s níž jedná vedení, tak uvidíme, jak se domluví. Co se týká mě, tak zatím převládají dobré pocity z tréninků i ze spoluhráčů,“ doplnil své první dojmy Přemysl Fousek.

V příštím týdnu odjíždí Fousek na dovolenou a další pondělí se bude opět trenéru Kuglerovi hlásit na tréninku. „Jsme s trenérem domluvení, že po mém návratu se vše dořeší. Bude záležet, jak se vedení Blanska domluví se Svratkou Brno,“ dodal Fousek.

Vizitka Přemysla Fouska
Věk: 19 let