B l a n s k o - Vážené fanynky, vážení fanoušci blanenského fotbalu, bezmála tříměsíční zimní příprava je u konce. Fotbalistům našeho A mužstva dnes začínají boje o udržení v divizní soutěži.
Pod staronovým trenérem Michalem Kuglerem hráči absolvovali tvrdý dril, který, pevně věřím, zúročí v mistrovských utkáních. V zimní přestávce se do přípravy zapojila řada hráčů, kteří v minulosti působili v našem dorostu či v mužském týmu. Někteří z nich bohužel vinou studijních či pracovních povinností časově náročný tréninkový plán nezvládali, z těchto důvodů nebyli do kádru mužstva zařazeni. Posílení tak muselo přijít zvenčí v podobě Jana Doležela a Přemysla Fouska, s nimiž trenér spolupracoval při svém angažmá v Bystrci. Kádr doplnil záložník Luboš Chloupek ze Svitávky. Po vážných zraněních Martina Pokorného a Robina Buchty se však opět zúžil a tak po dohodě s vedením Zbrojovky bylo prodlouženo hostování záložníka Davida Šurala. Vyloučen také není příchod dalších hráčů. Pevně věřím, že současný kádr má kvalitu, potřebnou pro udržení divizní příslušnosti i pro další ročník. Bude to těžký boj, který však s vaší pomocí určitě zvládneme. Děkujeme za Vaši podporu!

Ing. Jiří Crha, předseda FK Blansko