07.09.2018  |  MJ

Sobota bude na Údolní patřit dorostencům, muži zajíždí do Bzence

B l a n s k o - Další víkend je tady a s ním znovu pořádná sobotní porce zápasů. Na domácím hřišti se představí starší a mladší dorostenci, které čekají zápasy s 1. FC Slovácko B. Zahálet nebudou ani muži, ti se pro změnu vydají do Bzence.

Pokud se podíváme na počínaní dorostenců v Moravskoslezské dorostenecké lize, tak především výsledky starších mohou dělat blanenským fanouškům velkou radost. Z 5 zápasů posbírali naši hráči 10 bodů a patří jim v tuto chvíli 4. místo. Mladší dorost srdnatě bojuje, ale na kvalitní soupeře to prozatím nestačilo. Momentálně se nachází na 15. pozici. Utkání se Slováckem začínají tradičně v 10:15 a 12:30 hod.

Muže čeká utkání na jihu Moravy v Bzenci, se kterým se naposledy utkali 21. dubna 2018 a podlehli mu v boji o důležité body 2:0. V tomto divizním ročníku je situace obou klubů však výrazně jiná, tak uvidíme, jaký výsledek blanenští fotbalisté přivezou. Utkání začíná v sobotu v 16 hodin.

Starší a mladší žáci se představí ve Zbýšově proti místnímu FKM Kahan. Začátky zápasů jsou v 9:30 a 11:00 hod.

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu