B l a n s k o - Družstvo ze zúčastnilo Tišnovské zimní ligy starších přípravek, ročníku 2005 a mladších. Soutěž probíhala turnajovým způsobem od listopadu do konce března ve sportovní hale v Tišnově, každý ze zúčastněných týmů odehrál pět hracích dnů.
Ve vzájemných soubojích 11. účastníků zimní ligy obsadili naši mladí fotbalisté konečné 2. místo.

Kluky je třeba pochválit za výborné a vyrovnané výkony v jednotlivých utkáních. Naši hráči předčili soupeře nejvíce individuálními dovednostmi a to jak v útočné, tak i v defenzivní činnosti. Nelze také opomenout, že se nám stále více dařilo uplatnit kolektivní pojetí hry, takže branky padly často po předchozích kombinacích hráčů našeho mužstva. Především díky těmto přednostem dokázal náš tým jako jediný porazit i celkového vítěze družstvo Sparty Brno, zanechal na soutěži dobrý dojem a zaslouženě dosáhl i na krásné umístění.

Na samostatném finálovém turnaji Tišnovské zimní ligy, pořádaném první dubnovou neděli v Nedvědici již na venkovním travnatém hřišti se sice projevila absence některých klíčových hráčů, přesto ale kluci za vydatné pomoci borců starší přípravky B zabojovali a obsadili 7. pozici.

Lze říct, že naši fotbalisté na své fotbalové cestě opět o kousek pokročili. Nyní budeme pokračovat ve zlepšování všech herních činností již venku na trávě, zaměříme se zejména na zdokonalení práce s míčem, kombinační hru, činnost brankáře, zlepší se možnost tréninku zakončení.

V rámci hodnocení uplynulého zimního období nezbývá než klukům vyslovit uznání za přístup k zimní přípravě a odvedené tréninkové i herní výkony, které jsou příslibem do nadcházející, jarní části sezóny. Kolektivu starší přípravky B patří dík za vzornou spolupráci, rodičům a FK Blansko pak za podporu mužstva.

Více informací o tišnovské zimní lize: http://ligatisnov.webnode.cz/