11.04.2019  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Víkend ve znamení venkovních utkání, dorostenci hrají na Údolní netradičně v pondělí

B l a n s k o - Venkovní utkání čekají během neděle na blanenské muže a žáky. Muži zajíždějí k dalšímu náročnému utkání do Tasovic, žáky čeká souboj s boskovickým "B" týmem v dopoledních hodinách. Dorostenci se představí proti silné Opavě až v pondělí odpoledne na stadionu na Údolní.

Čtvrté Tasovice budou dalším silným protivníkem blanenských mužů. Utkání na horké půdě soupeře bude sehráno v neděli 14. dubna s úředním začátkem v 15:30 hod. Do duelu nezasáhne kapitán Blanska David Bednář, tudíž musí trenér Zbořil promyslet, kdo jej nejlépe dokáže zastoupit. Poslední utkání proti soupeři ze Znojemska dopadlo lépe pro naše mužstvo, kdyý v září 2018 zvítězilo na Údolní 3:2.

Žáci se po domácím souboji představí v Boskovicích proti "B" týmu. Úřední začátky zápasů v 9:00 a 10:45 hod.

Dorostence čeká na Údolní těžký dvojzápas s našlapanou Opavou. Pondělní program zahájí mladší dorostenci ve 14:30, poté budou hrát starší se začátkem v 16:45.