28.04.2024 | 15:00

2

1

B l a n s k o - O prvním, kompletně dubnovém víkendu, nás čeká několik zajímavých střetnutí blanenských družstev. Muži se představí v Třebíči, dorostenci doma s Hodonínem , starší a mladší žáci zajíždí do Kohoutovic.
Pokud začneme A-týmem , tak ten se představí na hřišti posledního týmu Moravskoslezské divize D. Poslední utkání se mezi těmito dvěma celky uskutečnilo 2. září 2017 a skončilo smírným výsledkem 2:2. Blansko tehdy po gólu Trtílka v 15. minutě dlouho vedlo, jenže dvě branky hostů v 58. a 70. minutě udělaly ze zápasu velké drama o body. V 77. minutě se podařilo znovu prosadit Trtílkovi, který tak touto trefou dopomohl domácím k remíze.

Od té doby je situace jiná. Zatímco Blansko od 2. září vybojovalo 3 výhry, Třebíč ani v jednom zápase naplno nebodovala. Její poslední utkání v Havlíčkově Brodě z minulého víkendu skončilo bezbrankovou remízou 0:0. Utkání v Třebíči je naplánováno na neděli 8.4. 2018 se začátkem v 15:30 hod . Doufejme, že se blanenským hráčům podaří navázat na vítězné klání s Velkou Bíteší!

Dorostenci odehrají svá utkání poprvé v letošním roce na stadionu na Údolní . Jejich soupeřem bude celek z Hodonína , kterému patří ve starším i mladším dorostu 3. místo v tabulkách dorosteneckých divizí. Utkání na jejich půdě v loňském roce skončila pro blanenské hráče vítězstvím staršího dorostu 2:1 a porážkou mladšího dorostu 0:3. Začátky sobotních zápasů jsou naplánovány na 10:15 a 12:30.

Přijďte kluky podpořit!

Do jarní části soutěží poprvé vstoupí také starší a mladší žáci. V neděli na ně čekají zápasy v brněnských Kohoutovicích.