2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

B l a n s k o - V sobotu hostily žákovské týmy na stadionu na Údolní v rámci 7. kola krajského přeboru MSK Břeclav. Mladší žáci neudrželi poločasové vedení 4:1 a remizovali se svým soupeřem 4:4. Starší bohužel prohráli těsně 1:2.
7. kolo krajského přeboru žáků, mladší
sobota 3. 10. 2015, 10:00 | stadion na Údolní, Blansko
FK Blansko - MSK Břeclav 4:4 (4:1)
Branky:
3. Farník Tomáš, 4. Lůdl Patrik, 17. Odehnal David, 28. Lůdl Patrik - 6. Marták Martin, 32. Candigliota Flavio, 37. Peňáček Pavel, 39. Marták Martin
Sestava: Kubín - Ryzí, Koňařík (C), Slanina, Lůdl, O. Farník, J. Ťoupek, T. Farník, Ostrý, Odehnal, Staněk
Náhradníci: nikdo
Trenér: Miroslav Koňařík
Asistent: Martin Sígl
Vedoucí týmu: Leoš Farník

Hodnocení Leoše Farníka: „Odehráli jsme utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme hráli téměř bez chyb, během druhého však kluci zaspali desetiminutovku, v které dostali všechny tři branky. Vzhledem k vývoji utkání spíše převládá zklamání z výsledku. Předvedená hra však byla na solidní úrovni, vyjma již zmíněné desetiminutovky.“