Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
pamatovat
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   borepav  | Blansko | 2.10.2014, 21:46 | Nick | Datum | Reagovat
Chtěl bych touto, i když ne příliš frekventovanou cestou, poděkovat vedení FK Blansko za zorganizování přátelského utkání starých pánů "Kolbenky" a "Metry" v čase, kdy uplynulo 10 let od sloučení obou klubů. Dodnes mají někteří fandové kulatého nesmyslu v Blansku mezi zuby trochu "bračáku" při trávení faktu, že v Blansku je jen jeden fotbalový oddíl. Je však neoddiskutovatelnou pravdou, že myšlenka sloučení a její realizace byla správná. Já sám cítím, že například zánik "B" mužstev s nepopiratelnou herní kvalitou na úrovni okresních soutěží a herní vytížeností fotbalistů, kteří nemají ambice či výkonnost hrát relativně velký fotbal je velmi smutný. Naopak úroveň rozvoje mládežnického fotbalu a zejména jeho dlouhodobě velmi dobré výsledky v soutěžích a turnajích mě naplňují "opatrným" optimismem a vírou, že jdete správným směrem. Za sebe můžu říct, že atmosféra utkání i následujícího příjemného posezení mne velmi potěšila a věřím, že tyto "tři" poločasy potvrdily matematický nesmysl, že "dva" můžou být JEDEN. Miluju fotbal a věřím v FK Blansko. PB
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuální články
Z fóra
  • Longar: Dobrý den, celkem mě překvapuje absence jakékoliv diskuze nad výsledky ...
  • Roteiro.cz: Dobrý den, rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu ...
  • admin_FKBlansko: Tome, u takové ikony je to povinnost! ...
  • Tomáš_Kleveta: Zdravím, děkuji za přání a vzpomenutí na mou maličkost :) ...
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na admina