FK Černá Hora

2:2

Poločas: 2:1
Branky: 32. Zavoral, 66. Hepp

Utkání nakonec začalo po organizačních chybách pronajímatele hřiště VÚT Brno až v 17:00.

V první půlhodině byla hra vyrovnaná a odvíjela se většinou uprostřed hřiště. Soupeř se ujal vedení po naší lehkovážnosti, kdy jsme před vlastním vápnem situaci u obou inkasovaných branek chtěli řešit fotbalově, přišla však ztráta míče a následný trest - 2:0.

Snížení přišlo po krásném kolmém pasu Michala Beneše, po němž postupoval Adam Zavoral sám na branku a s jistotou prostřelil brankáře - 2:1.

Druhý poločas se hrál za stálé převahy našeho týmu. Černá Hora se zatáhla na svoji půli a organizovaně Tondou Mazalem téměř bez chyb bránila. Naši bránu téměř neohrozila.

Vyrovnání přišlo po prostrčení míče, kdy se na hranici ofsajdu dobře zorientoval Jiří Hepp a prostřelil brankáře - 2:2.

Posledních dvanáct minut jsme odehráli oslabeni, když pro zranění odstoupil ze hry A. Vašák.