přátelské utkání , 23. ledna 2011, FK Blansko B - FC Kuřim

FK Blansko B

FC Kuřim

Branky: Jarůšek, Kučera

Juran - Hepp, Šplíchal, Kučera, Zavoral - Jarůšek, Vašák, Zouhar, Blatný - Trtílek, Majer
Náhradníci: Koupý, Urbánek, Vágner
Trenér: Jiří Pokoj st.

není

Starší dorostenci nastoupili k prvnímu utkání na Artézia Cupu pod hlavičkou B týmu značně oslabeni. I přesto byli odhodláni bojovat a získat nějaký bod do tabulky. Výsledek je krutý, protože byli zkušenějšímu soupeři téměř rovnocenným partnerem. Mimo vstřelené branky si vypracovali ještě minimálně čtyři vyložené šance. „Škoda chyb v obraně, které zkušenější soupeř stoprocentně potrestal. Přes porážku jsem s výkonem hráčů spokojen. Tento turnaj je pro ně velká škola,“ řekl trenér Jiří Pokoj starší.