přátelské utkání , 30. ledna 2011, FK Blansko B - MSK Břeclav

FK Blansko B

MSK Břeclav

Branky: Majer, Jarůšek

Juran - Zavoral, Šplíchal, Kučera, Hepp - Matuška, Vašák, Zouhar, Trávníček - Majer, Jarůšek
Náhradníci: Vágner, Blatný, Urbánek
Trenér: Jiří Pokoj st.

není

Dorostenci se potýkají s velkou marodkou a proti Březové, která suverénně vede B skupinu 1. B třídy Pardubického kraje, nemohlo nastoupit pět hráčů. Začátek zápasu nám vyšel a brankou Majera jsme vedli. Soupeř vyrovnal z přísně nařízené penalty. Po zaváhání v obraně přidal do poločasu druhý gól. Po pěkné kombinační akci se nám sice podařilo vyrovnat, jenže další dvě chyby v obraně zkušenější soupeř potrestal brankami. Prohráli jsme, ale zápas byl vyrovnaný. Byly momenty, kdy jsme soupeře přehrávali. Škoda neproměněných šancí a chyb v obraně. Výsledek mohl být příznivější.