21.02.2012  |  Boris Hasa

A tým prohrál na Líšeň cupu i potřetí

B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko prohráli také své třetí utkání v rámci zimního turnaje v Líšni. Tentokrát s domácím týmem SK Líšeň v poměru 0:4.

5. kolo, ZT Líšeň, sobota 18.2.2012, 15:00
4SK Líšeň
Sestava: Herink - Čampa, J. Krejčí, Drábek, Skok - Malík, Pecha - Koudelka, Dostálek, Suchý - M. Krejčí
Střídali: Benešovský, Široký, Šudoma, Suchý, Oprchal, Milotínský
Trenér: Zbyněk Zbořil
Sestava: Juran - Jarůšek, Martinec, Šplíchal, Šíp - Sedláček, J. Cupal, Zouhar, Doležel - Janda, Oulehla
Střídali: Pernica, Klimeš, Vašák, Bednář
Trenér: Michal Kugler
Branky: Dostálek 2, Šudoma, Malík
Rozhodčí: Šenkýř

A mužstvo také ve svém třetím utkání na zimním turnaji v Líšni prohrálo. Tentokrát s účastníkem MSFL a zároveň pořádajícím týmem SK Líšeň v poměru 4:0. Přitom v prvním poločase se podařilo svěřencům Michala Kuglera uhájit čisté konto a v zápase velmi dobré úrovně bylo domácím zdatným soupeřem.

Domácím se podařilo najít recept na blanenskou obranu až v závěrečné fázi utkání, když dokázali celkem čtyřikrát skórovat, z toho dvě branky vstřelil zkušený a ligou ostřílený záložník Richard Dostálek.

Michal Kugler, FK APOS Blansko: „Za první poločas bych chtěl tým pochválit, drželi jsme s domácími krok. Myslím si, že utkání mělo velmi dobrou úroveň, k níž jsme dokázali přispět i my. Bohužel až v závěru utkání jsme na domácí nestačili a ti projevili svoji kvalitu. Chtěl bych pochválit brankáře Jurana, který předvedl v prvním poločase několik výborných zákroků. Hodně se mi líbil také výkon stoperské dvojice Martinec – Šplíchal, navíc Jakub Šplíchal vedl poprvé tým jako kapitán a svoji úlohu zvládl velmi dobře.“

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu