21.07.2013  |  Boris Hasa

Blansko na Lipůvce zdolalo Zastávku

B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko ve druhém přípravném utkání porazili na hřišti ASK Lipůvky celek Zastávky 3:1.

přát., Lipůvka, pátek 19.7.2013, 18:15
3FK Blansko
Sestava:
1. poločas: Švancara - Gromský, Bubeníček, O. Skoupý, Müller - Pospíšil, Horáček, Školař, Buchta - Jarůšek, T. Zouhar
1. poločas: F. Němec - Gromský, Bubeníček, Vágner, O. Skoupý - Sedláček, Mokrý, Hepp, Müller - Nečas, Pospíšil
Trenér: Mgr. Jiří Hajský
1TJ Čechie Zastávka
Poločas: 1:0
Branky: 7. T. Zouhar, 50. Hepp, 77. Sedláček - 83. Kadlčík

Komentář k zápasu

Ve druhém přípravném utkání přivítali fotbalisté FK Blansko na výborně připraveném pažitu hřiště ASK Lipůvky účastníka 1. B třídy, skupiny B TJ Čechii Zastávku.

Blanenští si v průběhu utkání vypracovali řadu vyložených šancí, proměnili však jen tři. V 7. min. po uličce a chytrém zakončení otevřeli skóre. Druhou branku přidali svěřenci trenéra Hajského v 50. min. po povedené kombinační souhře a na 3:0 upravili v 77. min., když zakočující hráč měl před sebou prázdnou branku.

Soupeř se dočkal snížení v 83. min. po jediné vážnější hrubce blanenské obrany.

Další přípravné utkání čeká fotbalisty FK Blansko ve středu 24. července v Rudici, kde od 17:30 přivítají 7. celek divize E FK Mohelnici. Více o soupeři: http://www.fkmohelnice.cz/

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu