2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

P r o s t ě j o v / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli na umělé trávě 1. SK Prostějov přípravné utkání s 4. týmem divize E Určicemi. O výsledku utkání rozhodl již první poločas, v němž Blanenští inkasovali třikrát. O jedinou branku se postaral Jan Koudelka.

UT, 1.SK Prostějov , 22. února 2014, TJ Sokol Určice - FK Blansko

TJ Sokol Určice

4:1

Poločas: 3:0
Branka Blanska: 62. Koudelka

Fotbalisté FK Blansko sehráli proti 4. týmu divize E nepodařený první poločas. Soupeř se ujal vedení již ve 3. min. díky rychlé akci, vedené po pravé straně - 1:0. Za naše barvy kontroval po čtvrthodině hry Koudelka, jehož tečovaná střela skončila rohovým kopem. V 21. min. si na centrovaný míč naběhl ve vápně nikým nekrytý vysoký útočník Tomáš Los, který hlavou nedal Macháčovi šanci - 2:0.

Ve 23. min. našel Koudelka centrem na zadní tyči Horáčka, po jehož pobídce poslal Nečas míč těsně nad branku. Určice upravily poločasový stav na rozdíl tří branek ve 40. min., když svoji druhou branku v utkání zaznamenal přesnou střelou k levé tyči Tomáš Los - 3:0.

Po přestávce soupeř zvolil volnější tempo a iniciativy se chopili svěřenci kouče Hajského. V 50. min. vyslal prudkou střelu Pospíšil, ta však rozvlnila pouze ochranou síť za brankou. V 59. min. ale zaspali Blanenští na levé straně a soupeř po rychlé akci na tři doteky překonal vystřídavšího brankáře Němce - 4:0.

V 61. min. pronikl po pravé straně další střídající hráč M. Skoupý, po jehož centru Hepp z vyložené pozice přestřelil. Za další minutu se před pokutovým územím uvolnil Jan Koudelka a nekopromisní střelou snížil - 4:1. V 68. min. chyboval při rozehrávce brankář Určic, Pospíšil při zakončení zvolil razanci, ale míč se mu za jeho záda dopravit nepodařilo.

V 70. min. rychlý brejk po trase Hepp, M. Skoupý skončil uvolněním a střelou Koudelky, která mířila těsně mimo. Po následém rohovém kopu vyrazil brankář prudkou střelu, kterou na jeho svatyni vyslal opět agilní Koudelka. V 76. min. našel Müller přesným pasem nabíhajícího Gromského, jehož pohotová střela proletěla kolem pravé tyče.

Snížení se Blanenští nedočkali ani při další akci, když Nečas vybojoval míč pro Horáčka, který z hranice velkého vápna netrefil poloodkrytou branku.