I v a n č i c e / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v rámci první přípravného utkání před startem nového ročníku divize D porazili Ivančice 1:3.

přátelské utkání , 24. července 2015, FC Ivančice - FK Blansko

FC Ivančice

Branky: Trtílek 3

Blansko se ujalo vedení po centru Nečase, kdy hlavičkou otevřel skóre Trtílek. Soupeř vyrovnal na 1:1 po chybné rozehrávce před vlastním vápnem. Po přestávce přidal svůj druhý gól Trtílek přehozením vybíhajícího brankáře. Hattrick uzavřel Trtílek 15 minut před koncem zápasu, kdy byl faulován v pokutovém území a sám pak penaltu chladnokrevně proměnil.