2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

S v i t a v y / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se podruhé v rámci probíhající zimní přípravy střetli s nováčkem divize C TJ Svitavami. Konfrontace s kvalitním soupeřem dopadlo pro Blansko velmi špatně, když svému soupeři podlehlo vysoko 0:8!

přátelské utkání , 26. února 2013, TJ Svitavy - FK Blansko

TJ Svitavy

8:0

Poločas: 2:0
Branky: 20. a 43. Svoboda, 51. a 65. Filip, 46. Rick, 60. Belej, 67. Urban, 75. Kovář

J. Ehrenberger (75. Jílek) - Rick (60. Urban), Kroulík, Ptáček, Šplíchal (60. L. Jukl) - Paděra, Čížek (46. J. Novák) - Seidler (46. Kovář), Brůna, Belej - Svoboda (46. Filip)
Trenér: Zbyněk Zbořil

Němec (46. Juran) - Gromský, Maška, Hansl, Beneš - Jarůšek, Nečas, Zouhar, Mokrý (46. Majer) - Matuška, Pokorný
Trenér: Jiří Hajský

Svitavy mají velmi silný kádr. Do utkání nastoupily v kompletní sestavě, včetně hráčů hrajících futsal za ligové Tango Brno.

Blansko pozorně bránilo, zhušťovalo střed hřiště, kde působil tvořivý Paděra. Soupeř vedl své útočné akce převážně po naší levé straně.

První branka padla po naší ztrátě míče ve 20. min., kdy celou akci zakončoval zkušený útočník Ivo Svoboda. Stejný hráč zaznamenal krátce před koncem prvního poločasu druhou branku.

Blanenští se v prvním poločase snažili držet míč, po několika nadějných kombinacích se dostáli až k vápnu, chyběla však přesnější finální fáze.

Druhý poločas Svitavy jednoznačně dominovaly, což se projevilo v konečném skóre. Poslední dvě branky jsme navíc inkasovali již v oslabení, když musel ze hry odstoupit zraněný Matuška.