25.02.2012  |  Boris Hasa

Mladší dorost Zbrojovky sestřelil Oulehla

B r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko získali první body do tabulky zimního turnaje v Líšni. Na umělé trávě v TCM v Brněnských Ivanovicích porazili svěřenci trenéra Kuglera mladší A dorost Zbrojovky Brno 2:0, když obě branky vstřelil po změně stran Jiří Oulehla.

6. kolo, ZT Líšeň, sobota 25.2.2012, 09:00
0FC Zbrojovka Brno U17
2FK Blansko
Sestava: Bednář - Jarůšek, Maška, Martinec, Šíp - Sedláček, Šplíchal, Vašák, Doležel - Janda, Crhák

Komentář k zápasu

Fotbalisté FK Blansko se v rámci 6. kola Líšeň CUPU nastoupili TCM v Brněnských Ivanovicích proti mladšímu A dorostu Zbrojovky Brno, který vede na podzim ještě trenér A týmu a bývalý kanonýr Boby Brno a Rapidu Videň René Wagner.

V prvním poločase si více střeleckých příležitostí vytvořili mladí Brňané, když ta nejnebezpečnější v 17. min. skončila střelou do levé tyče Bednářovy branky. Ve 29. min. po centru Crháka na míč jen těsně nedosáhl Janda a ve 40. min. nevyužil Doleželovu pobídku Crhák.

Po změně stran se nastoupil do sestavy Blanska Oulehla, který svým pohybem a důrazem dělal obraně Zbrojovky problémy. Jeho důraz slavil úspěch v 57. min., když po povedené individuální akci Doležela a přihrávce do vápna z otočky propasíroval míč do branky - 0:1.

Zlepšený výkon Blanska pak v 74. min. dokumentovala situace, při niž Zouhar vybojoval míč, přesným centrem našel Oulehlu a ten hlavičkou zvýšil vedení svého týmu - 0:2.

Další přípravné utkání sehrají Blanenští dnes od 13:00 na umělé trávě Sparty Brno proti Velké Bíteši.

Další výsledky 6. kola Líšeň cupu:

1. SK Prostějov - FC Dosta Bystrc-Kníničky 3:0 (0:0)
Branky: Zelenka 2, Machálek

SK Líšeň - FRAMOZ Rousínov 3:0 (2:0)
Branky: Dostálek 2, Koudelka

Ohlasy trenérů

Michal Kugler, FK APOS Blansko: „V prvním poločase jsme hráli špatně, ve druhém už byl náš výkon výrazně lepší. Pozitivní pro mě bylo zjištění, že jsme za celé utkání faulovali pouze sedmkrát. Líbilo se mi, že se do hry alespoň na chvíli vrátil Michal Šenk. Jirka Oulehla vstřelil dvě branky a ukázal, že jeho hra pro nás bude přínosem.“

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu