2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - Poprvé na přirodní trávě na Údolní se v tomto roce představili blanenští muži. Soupeřem domácího celku byla Vrchovina, které po podzimu patří 13. místo v tabulce Moravskoslezské ligy. Hosté rozhodli o svém vítězství v závěru druhého poločasu.

přátelské utkání , 8. března 2019, FK Blansko - SFK Vrchovina

0:2

SFK Vrchovina

Rozhodčí: Chabiča - Machorek, Burgr
Diváků: 100

Hosté z Vrchoviny si během celého utkání vytvořili více vyložených příležitostí, domácí přiliš nepouštěli do zakončení a chytrými průniky na dva doteky procházeli z poloviny hrací plochy do blízkosti brankáře Doležala. Ten svými zákroky držel Blansko v klíčových chvílích utkání "nad vodou." Důležité momenty nastaly až ve druhém poločase, kdy hosté vsítili v posledních 15 minutách dvě branky, přičemž šancí měli i na další. Domácím se nedařilo vytvořit si ideální střeleckou příležitost ve finální fázi rozjetých akcí, a i proto podlehli soupeři z Vysočiny 0:2.

První mistrovské utkání v járni části sezóny je na programu v neděli 17. března na hřišti Humpolce. Věřme, že lídr soutěže vstoupí do prvního utkání s chutí a přiveze vítězství.