B l a n s k o - Po úvodní porážce na půdě Vyškova čekal na blanenský tým druhý soupeř v rámci přípravy na jarní část Moravskoslezské divize D. A-tým Boskovic dorazil posilněn výhrou 5:0 z utkání s Bystrcí, nicméně domácím gólově konkuroval jen v průběhu prvního poločasu, který skončil remízou 2:2. V druhé půli Blanenští soupeře přestříleli a především vsítili hned čtyří branky, čímž stanovili konečné skóre na 6:2. Další utkání čeká na svěřence trenéra Koloucha příští sobotu, kdy znovu na domácí umělé trávě změří síly s juniorkou Zbrojovky Brno.

přátelské utkání , 2. února 2019, FK Blansko - FC Boskovice - Letovice

FC Boskovice - Letovice

Branky Blanska: 2 Bednář, Paděra, Traoré, Dvořák, Chloupek
Rozhodčí: Chabiča - Roučka, Šebela