2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - V prvním přípravném duelu roku 2018 se mužstvo FK Blansko střetlo na umělé trávě na Mlýnské s týmem SK Olympia Ráječko. Za velmi slušné divácké kulisy se radoval domácí tým z vítězství 4:1.

Rozhodčí: Chabiča - Ježek, Roučka

Záleský - Petřík, Šplíchal, Bárta, Imramovský - Feik, Závodný, Dvořák, Šmerda, Kratochvíl - Trtílek
Náhradníci: Veselý - Bokůvka
Trenér: Martin Maša

Němeček - Zeman, Bílek, Sedlák, Müller, Keprt R., Horáček, Sedláček, Horák, Keprt D., Sychra
Náhradníci: Šmerda - Jarůšek, Pernica, Mokrý, Sehnal, Nečas
Trenér: Pavel Helán

Blanenský tým vstupoval do zápasu se třemi novými posilami - obránci Bártou a Petříkem a záložníkem Dvořákem. Poslední jmenovaný zařídil první branku domácích po skvělém náběhu z levého křídla. Druhý gól přidal zanedlouho hlavičkou po rohovém kopu. Kombinace domácích převyšovala v prvním poločase soupeře, ten se pro změnu snažil hrozit rychlými přechody do útoku. Do kabin se v poločasové přestávce odcházelo za stavu 2:0. Druhý poločas kopíroval průběh první půle. Více ze hry měl opět blanenský tým, který po brankách Kratochvíla a Bokůvky zvýšil vedení na 4:0. V závěru utkání snížil skóre přízemní ranou k tyči hostující Nečas.

Další přátelské utkání A-týmu je na programu v sobotu 27.ledna od 12 hodin s juniorským týmem Zbrojovky Brno.