07.02.2013  |  David Bednář, Pavel Paděra/Boris Hasa

V dohrávce se muži rozstříleli až po změně stran

B o s k o v i c e / B l a n s k o - V dohrávce 1. kola Artézia Cupu si B tým, za něhož nastoupili v prvním poločase hráči A mužstva, poradil se staršími dorostenci v poměru 7:1.

1.kolo, Artézia Cup, čtvrtek 7.2.2013, 18:00
7FK Blansko B
Sestava:
1. poločas: Juran - Paděra, Maška, Gromský - Nečas, T. Zouhar, Mokrý, Pokorný, Zavoral - Jarůšek, Majer
2. poločas: Suchý - Sedláček, Paděra, Juránek, Klügl - Antal, Nečas, Vašák, Matuška - Trtílek, Majer
Trenér: Jiří Hajský
1FK Blansko starší dorost
Sestava: Němec - Brichta, Daněk, Vágner, Buchta - Šafařík, M. Zouhar, Horáček, Souček, Keprt - Bawihung
střídali: Šebela, Machorek, Blažek, Michalík, Vrbecký
Trenér: Petr Stupka
Branky: Pokorný, Antal, Nečas, Juránek, Matuška, Trtílek, vlastní - Bawihung

V dohrávaném utkání úvodního kola letošního ročníku Artézia Cupu, zimního turnaje v Boskovicích, si starší dorostenci v prvním poločase proti mužům vedli velmi dobře.

Obrat nastal až po změně stran, kdy se na hřišti objevila většina hráčů B mužstva, které doplnil střelec Jan Trtílek.

Další utkání v rámci 3. kola Artézia Cupu oba týmy o nadcházejícím víkendu. St. dorostenci v sobotu od 10:00 vyzvou muže Kunštátu, B tým se oproti původnímu plánu střetne s A týmem Boskovic v neděli od 16:00. Termín tohoto utkání se však může ještě změnit.

David Bednář, asistent trenéra st. dorostu: „Dnešní těžké utkání jsme zvládli se ctí. Hlavně v prvním poločase vypadala naše hra velmi dobře. Dokonce jsme se dostali do vedení. Poté jsme udělali dvě hrubé chyby a muži otočili skóre. Do druhého poločasu jsme provedli několik změn a obraz hry se začal obracet ve prospěch soupeře. Konečné skóre 1:7 není tak důležité. Jsem rád, že kluci plní to, co po nich chceme a to hrát kombinační fotbal, na který se dá dívat.“

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu