19. kolo , 27. dubna 2013, TJ Sokol Bohdalice - FK Blansko B

Branky: 30. a 41. Pospíšil, 57. a 74. Jašíček, 44. Pánek, 61. Adamec

Štěpán - Ignačak, I. Drbal, Jašíček, Pánek, Usnul, Podaný, Prachař (C), Pospíšil, J. Drbal, Kolečkář
Trenér: Petr Kalousek

Suchý - Zavoral, Hanskut (C), Mokrý, D. Juránek - Sedláček, A. Vašák, Matuška, Beneš - Bárta, Majer
Náhradníci: Buchta, Blatný, Kunc, Klügl
Trenér: Ctibor Malík

3. minuta - Beneš zahrával sérii rohových kopů, ze kterých jsme nedokázali vytěžit výraznější ohrožení domácí branky

7. minuta - Nebezpečnou situaci domácích zastavil až Hanskut, když vyhlavičkoval míč z prázdné brány

20. minuta - Bárta vyslal přesným pasem za obranu Majera, který ve své šanci neuspěl

21. minuta - Tentokrát hledal Zavoral Bártu, ale ani on slibnou příležitost nevyužil

23. minuta - Juránek byl za nakopnutí protihráče oceněn žlutou kartou

25. minuta - Na hranici našeho vápna fauloval Vašák, rozhodčí jej poslal po udělení ČK do sprch

30. minuta - Pohledná akce domácích a vedení 1:0, autorem branky Pospíšil

41. minuta - Na pas mezi naše stopery si naběhnul Pospíšil a byl opět úspěšný 2:0

44. minuta - Poločas nakonec skončil rozdílem o tři branky, mezi střelce se zapsal Pánek - 3:0

57. minuta - O další navýšení Bohdalic se postaral Jašíček - 4:0

57. minuta - Střídání na naší straně, ze hřiště odešel Matuška, kterého nahradil Buchta

61. minuta - Zápas mají zcela ve svých rukou domácí, pátou branku přidává Adamec - 5:0

70. minuta - Druhé střídání hostí, posledních dvacet minut si zahraje Blatný, ze hry je stažen Majer

74. minuta - Kanára svému soupeři nadělil bohdalický Jašíček - 6:0

80. minuta - Téměř jediné ohrožení branky domácích, o které se postaral Hanskut, jeho střela z dobrých třiceti metrů skončila nad