09.05.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost i přes řadu absencí zdolal Žďár

B l a n s k o - Mladší dorost ve včerejší dohrávce 18. kola divize D i přes několik absencí v sestavě zdolal díky brance staršího žáka Dominika Zmeka Žďár nad Sázavou 1:0. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje st. vyhráli šesté utkání po sobě.

18.kolo, středa 8.5.2013, 12:30
Sestava: Matuška - Šíbl, O. Blažek, Staněk, Maňoušek - Vymazal, Kratochvíl, Keprt, Vintr - O. Zmeko, Beránek
Náhradníci: Študent, D. Zmeko
Trenér: Jiří Pokoj st.
0FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou
Branka: 76. D. Zmeko
Rozhodčí: Pernica - Caletka, Novotný

„Tak jako v neděli jsme měli problémy se sestavou. Ze zdravotních důvodů nemohli nastoupit Jabůrek, Zemach, Loula, Semchuk a se sebezapřením nastoupili Kratochvíl, Vymazal a Šíbl. Na střídání jsme měli k dispozici dva starší žáky Študenta a D. Zmeka. Samotný zapas byl víc boj než pohledný fotbal. Pro zranění musel navíc odstoupit Beránek a vystřídal ho D. Zmeko. A byl to právě D. Zmeko, který vstřelil naši vítěznou branku. Příští zápas hrajeme v Bohunicích, které jsou favoritem soutěže. Bohužel zdravotní stav týmu je špatný. Na marodku pravděpodobně přibudou ještě zranění Kratochvíl a Beránek,“ posteskl si po utkání trenér Jiří Pokoj starší.