23.05.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost válí dál, v dohrávce smetl Pelhřimov

B l a n s k o - Mladší dorostenci FK Blansko na jaře pod trenérem Jiřím Pokojem výsledkově válí. Naposledy v dohrávce 14. kola divize D porazili na domácím hřišti Pelhřimov vysoko 5:0 a připsali si na své konto tříbodový zisk již podeváté za sebou.

14.kolo, středa 22.5.2013, 15:00
Sestava: Matuška - Šíbl, O. Blažek, Zemach, Maňoušek - Keprt, Kratochvíl, Jabůrek, Loula - O. Zmeko, D. Zmeko
Náhradníci: Staněk, Vymazal, Študent
Trenér: Jiří Pokoj st.
0FK Pelhřimov
Branky: Kratochvíl 2, Keprt, Staněk, Vymazal

„Do zápasu jsme nastoupili s cílem odčinit špatný výkon ze sobotního utkání, což se podadařilo na sto procent. Od první minuty jsme šli důsledně a zodpovědně za ziskem tří bodů. Svého soupeře jsme v pohledném utkání přehráli po všech stránkách. Všichni hráči včetně náhradníků podali výborný výkon. Po tomto zápase jsme si tři kola před koncem zajistili, že skončíme nejhůře na třetím místě, protože na čtvrtou Vrchovinu již máme náskop 15 bodů,“ řekl po utkání trenér Jiří Pokoj starší.

Podrobnosti o sobotním utkání s Humpolcem zde: http://www.fkblansko.cz/zapas.asp?ID=1163