14. kolo , 22. května 2013, FK Blansko - FK Pelhřimov

FK Pelhřimov

Branky: Kratochvíl 2, Keprt, Staněk, Vymazal

„Do zápasu jsme nastoupili s cílem odčinit špatný výkon ze sobotního utkání, což se podadařilo na sto procent. Od první minuty jsme šli důsledně a zodpovědně za ziskem tří bodů. Svého soupeře jsme v pohledném utkání přehráli po všech stránkách. Všichni hráči včetně náhradníků podali výborný výkon. Po tomto zápase jsme si tři kola před koncem zajistili, že skončíme nejhůře na třetím místě, protože na čtvrtou Vrchovinu již máme náskop 15 bodů,“ řekl po utkání trenér Jiří Pokoj starší.

Podrobnosti o sobotním utkání s Humpolcem zde: http://www.fkblansko.cz/zapas.asp?ID=1163