15.05.2013  |  Luboš Šustr

Mladší žáci deklasovali Medlánky

Mladší žáci deklasovali Medlánky

B l a n s k o - V 17. kola krajského přeboru si mladší žáci na domácí půdě otevřeli proti Medlánkám střelnici, když po poločase 4:0 nakonec v tomto utkání zvítězili vysoko 9:1.

 
 
17.kolo, sobota 11.5.2013, 10:30
9FK Blansko
Sestava: Veselý - Pačovský, Němec - Doležel, Prudil, R. Souček - Mlčoušek, Ševčík
Náhradníci: Kopřiva, J. Souček, Žáček
Trenér: David Jarůšek
1FC Medlánky
Poločas: 4:0
Branky: Ševčík 4, Prudil 3, Mlčoušek, Němec

Komentář k zápasu

V dalším domácím zápase krajského přeboru mladších žáků jsme hostili nebezpečný tým FC Medlánky. Brněnský celek nás na svém hřišti dokázal v podzimní části porazit a uštědřil nám tak jednu ze dvou dosavadních porážek v soutěži. V odvetném utkání však naši kluci soupeře doslova přejeli a po výborném výkonu jsme slavili vysoké vítězství. Opět se potvrdilo, že se vzrůstající kvalitou soupeře se náš tým dokáže přinutit ke kvalitní hře.

Skóre otevřel ve 12. min. Mlčoušek, který se dostal k odraženému míči a pěknou střelou překonal hostujícího brankáře. Ve 14. min. po kombinační akci zakončoval znovu Mlčoušek, tentokrát však mířil mimo. V 16. min. zahrozili poprvé hosté nepřesnou hlavičkou. O minuty později využily Medlánky naší slabší chvilky k další střele, která však opět nenašla cíl. Ve 23. min. si Němec po rohovém kopu sběhl pro míč a zvýšil na 2:0.

Ve 26. min. trefil Radek Souček po pěkné kombinaci tyč a následně Ševčík zvýšil naše vedení již a 3:0. Nejhezčí okamžik přišel ve 30. min., když Mlčoušek našel Prudila a ten uzavřel poločasový stav na 4:0.

Druhý poločas začal ve 31. min. dalším gólem Prudil, který využil chybnou rozehrávku soupeře. Ve 35. min. brankář Veselý založil další útok rozehrávkou po levé straně na Doležela, ten posunul Prudilovi, po jehož pobídce skóroval Ševčík. Stejný hráč mířil ve 39. min. mimo branku, ale v 51. min. byl po střele z úhlu znovu úspěšný a upravil již na 7:0.

V 53. min. jsme dovolili Medlánkám snížit, ale v závěru jsme přidali ještě další dvě branky. V 55. min. využil Prudil přihrávku Ševčíka - 8:1. Druhý jmenovaný posléze podtrhl účet utkání - 9:1.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2019 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu