4. kolo , 31. srpna 2013, FK Blansko - HFK Třebíč

HFK Třebíč

„V prvním poločase jsme měli územní převahu, ze které jsme si vypracovali šest vyložených brankových příležitostí. Bohužel se nám žádnou nepodařilo proměnit. Na začátku druhého poločasu jsme k nim přidali ještě jednu. Hra se poté vyrovnala. Na deset minut jsme vypadli z role, ale podržel nás brankář, když vychytal dvě vyložené šance. Jinak byl druhý poločas dá se říci vyrovnaný. Pět minut před koncem šel náš útočník sám na brankáře, ale nabídnutou šancí pohrdl. Celkově se náš výkon ve druhém poločase zhoršil a proto je konečná remíza spravedlivá,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Pokoj starší.